Jeżeli macie zamiar połączyć projektowanie domu z przygodą, dobrą kawą i czarującym uśmiechem – to trafiliście pod dobry adres.

Dlaczego przygoda? Okazuje się, iż odwiedzanie składów budowlanych, sklepów meblowych z Agnieszką, może przypominać fascynujące wykopaliska archeologiczne, dlaczego kawa?

Ponieważ wszyscy Agnieszkę znają i cenią, podejmują ją kawą i ciastkami i wreszcie, dlaczego czarujący uśmiech? Umówcie się na spotkanie i zobaczcie ten uśmiech, wtedy też rozpocznie się Wasza przygoda z projektowaniem waszego wymarzonego miejsca.

Kasia, Przemek i Marcel

O Tobie Agnieszko…

Agnieszko ja mogę o Tobie napisać tylko w samych superlatywach. Jesteś osobą przede wszystkim bardzo wrażliwą, pogodną, oddaną swojej pracy, w pełni profesjonalną. Bardzo angażujesz się w projekt, starając się poznać gust i oczekiwania klientów (co nie jest proste, bo często sama nie wiedziałam czego chcę). Masz świetne wyczucie smaku i takt w negocjacjach :)Bardzo gorąco polecam usługi przez Ciebie świadczone, gdyż jest to gwarancją bardzo dobrego, pięknie i niebanalnie wykończonego wnętrza.

Edyta

Dom, w którym zawsze czujemy się jak na wakacjach

Agnieszka to niezwykle wrażliwa na piękno osoba, która tworzy wnętrza o nastrojowym klimacie wypełnione cudnymi przedmiotami, i co najważniejsze idealnie dopasowane do osobowości właściciela. Zawsze bierze pod uwagę gust i potrzeby osoby, z którą pracuje.

Dzięki niej mamy dom, w którym czujemy się, jak w naszej ukochanej Toskanii, uwielbiamy tu wracać po pracy, spędzać wolny czas i bawić się z naszą córeczką . Każdemu życzymy, aby tak mieszkał i dziękujemy Agnieszce za pomoc i profesjonalizm.

Jeżeli potrzebujecie projektanta ze świetnym poczuciem smaku, która dodatkowo weźmie pod uwagę Wasze potrzeby i uwagi to Agnieszka będzie najlepszym wyborem.  Nie mam pojęcia skąd bierze te wszystkie pomysły, bo próżno ich szukać w katalogach, ale efekt finalny wyszedł pięknie i bardzo funkcjonalnie bez kompromisów. Polecam!

Aga i Jarek

Mieszanie w garnku kolorów

Agnieszka to pasjonatka aranżacji wnętrz, które zaraża swoim niesamowitym optymizmem. Dzięki kolejom losu przebytych przez Nią potrafi zagłębić się w dusze każdego potencjalnego klienta by zachęcić go i przekonać do tak cudownie przenikających się elementów wymarzonych przez nas pomieszczeń. Łączy kolory, smakuje w odcieniach i dokłada na koniec mieszankę mebli i dodatków by stworzyły piękno, ciepło i spokój domu, do którego codziennie wraca się z przyjemnością …i wreszcie po ciężkim dniu można odetchnąć w naszej oazie…

Wystarczyło, że wysłałam Agnieszce zdjęcie naszej Julki siedzącej w kąciku i wołającej o pomoc przed pójściem do I klasy i po niedługim  czasie pojawiło się, wśród pięknej ściany kwiecistych i pasiastych wzorów, biurko specjalnie zaprojektowane dla małej księżniczki, które pomieści Jej sekrety i będzie rosło razem z Nią.

Julcia, Magda i Grzegorz

Dom to nie tylko ściany, okna i dach. Dom to także ludzie, którzy go tworzą.

Od pierwszego spotkania Agnieszka wywarła na nas wrażenie osoby 100% profesjonalnej. Każde następne spotkanie utwierdzało nas w tym przekonaniu. W przeciwieństwie do innych architektów, z którymi współpracowaliśmy, Agnieszka starała się stworzyć projekt, który w największym stopniu odpowiadałby naszym potrzebom i osobowości. Poświęcała bardzo wiele czasu na zrozumienie naszych gustów, ulubionej estetyki i nigdy nie starała się narzucać nam swojej wizji.

Dyskusja z Agnieszką to dialog opierający się na założeniu, że w domu nad którym pracuje będą mieszkać jej klienci i oni muszą czuć się w nim dobrze. Wykazuje przy tym olbrzymią cierpliwość i traktuje swojego klienta jak partnera, w żaden sposób nie wykorzystując swojej wiedzy zawodowej i kwalifikacji do przekonania klienta do jakiegoś rozwiązania „na siłę”. Praca nad projektem trwa dopóty, dopóki klient nie będzie w pełni zadowolony.

Agnieszka posiada unikalny zmysł artystyczny i niezwykłą wrażliwość. Posiada przy tym olbrzymią wiedzę zawodową nie ograniczającą się do jednego wybranego stylu. Agnieszka z równą wprawą rekomenduje tradycyjne rozwiązania architektury śródziemnomorskiej jak i najnowocześniejsze technologie ułatwiające codzienne życie. Nigdy nie zdarzyło się, żeby Agnieszce zabrakło pomysłów.

Praca z Agnieszką nie tylko gwarantuje sukces w postaci wymarzonego domu ale również daje radość przebywania ze wspaniałym człowiekiem. Agnieszko, bardzo dziękujemy Ci za Twoją pracę! Jej efekt będziemy zawsze podziwiać.

Dorota i Marcin

Opowieść o tym jak kupić, urządzić mieszkanie i zamieszkać w nim w 3 miesiące

Będąc na parapetówie u przyjaciółki, zachwycona miejscem które przypominało mi śródziemnomorskie kamienice,  zapytałam czy są tu jeszcze mieszkania do kupienia ? Następnego dnia umówiłam się ze sprzedawcą. Obejrzałam mieszkanie na pierwszym pietrze. Miało 52 m2 i 2 pokoje.Zaprosiłam na wizję lokalną 🙂 Agnieszkę i zadałam jej 1 pytanie: czy z tego mieszkania można zrobić 3 pokoje z kuchnią i dużą łazienką ?

Aga stanęła na  środku mieszkania i od razu zarekomendowała rozwiązanie: tu wstawisz okno będzie światło! te ściany przesuniesz, tu będzie jadalnia z kuchnią i wyjściem na taras,tu pokój Zuzi a tu Twoja sypialnia. Jak powiedziała tak się stało!

Pomysł przeniosła do komputera, tak abym po pierwsze mogła ten koncept zobaczyć, a po drugie aby Panowie z ekipy remontowejmogli rozpocząć wyburzania i budowanie.

Był koniec marca, ja byłam już szczęśliwa posiadaczką aktu notarialnego a prace remontowe rozpoczęły się pełna parą. Miałyśmy już nowy kształt mojego mieszkania! Zniknął przedpokój a pojawiły się 3 pokoje!. Agnieszka przywiozła mi kilka kolorowych albumów z wystrojem wnętrz i poprosiła o zaznaczenie „klimatów” które mi się podobają. Wybrałam pastelowe barwy, kwieciste wzory oraz lekkie w wystroju wnętrza. Rozpoczęłyśmy od zagospodarowania centralnej ściany i zakupy tapety w przepiękne małe różyczki na cytrynowo-limonkowym tle. Dzięki temu zabiegowi w pozostałych pomieszczeniach zostały zaimplementowane  kolory wychodzące z tapety:)

Praca z Agnieszką nad moim mieszkaniem była cudowną podróżą w świat kolorów i wyobraźni. Czasami chciałam zboczyć w kierunku np bardzo tanich i brzydkich drzwi …ale Aga czuwała bacznie na całością! Wymyśliła w moim małym mieszkanku bardzo dużo użytecznych rozwiązań. Mam wymarzoną łazienkę z olbrzymim oknem, kabiną prysznicową i narożną wanną! Zuzka jest posiadaczką dużego pokoju w którym znajdują się wszystkie niezbędne meble dla nastolatki 🙂 Ja mam swoją kuchnię połączoną z małą jadalnią oraz małą sypialnię z olbrzymią a jakże lekką szafą. Całość przedsięwzięcia projektowo-remontowo- przeprowadzkowego zamknęła się z końcem roku szkolnego.

Podsumowując jeśli chodzi o rzeczy niemożliwe ale przede wszystkim ładne i przyjazne polecam Agę. Jej projektancka wizja ale też zrozumienie moich potrzeb spowodowało, że czas zakupu i aranżacji moje mieszkania wspominam jako cudowny czas w moim życiu.

A jak nam się cudnie mieszka ….Aga wielkie dzięki!:)

Iza