Agnieszka Pierzchała posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz w Polsce i zagranicą.
Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego i Collegium Civitas. Jej porfolio obejmuje autorskie rozwiązania dla klientów indywidualnych oraz firm, takie jak: tworzenie przestrzeni hotelowych dla norweskiej sieci Qubus czy unikatowe i zarazem zwycięskie opracowanie koncepcji aranżacyjnej w stylu stylu art- deco w ramach konkursu rozpisanego przez głównego architekta Warszawy.
Efekty realizacyjne cieszą się uznaniem czasopism branżowych – „Werandy”, „Dobrego Wnętrza”, „Domu iWnętrza”, „Czterech Kątów” ,”Światu Łazienek i Kuchni” (1999 – aktualnie).
Troska o najwyższą jakość wykonania skłania Projektantkę do ciągłego poszukiwania inspiracji i podejmowania współpracy z różnymi producentami i artystami, nawet w odległych zakątkach świata. Przykłady tych zawodowych
peregrynacji stanowią przeniesienie i wypromowanie w Polsce sztuki użytkowej australijskiej artystki Florence Broadhurst a także stała obecność Projektantki na międzynarodowych targach wnętrzarskich w Mediolanie (Salone
del Mobile) i Paryżu (Maison and Objet). Otwartość na ciekawe wzorce, możliwość ich twórczego „wdrukowywania” w przestrzeń projektową nie powinna jednak nigdy okazać się nadrzędną w stosunku do właściwie pojmowanych celów użytkowych – jak twierdzi sama Projektantka. „Najważniejszy jest człowiek, główny bohater mojej aranżacji”. Dlatego w swoich pracach Agnieszka Pierzchała kładzie nacisk na piękną funkcjonalność, kolor i swobodę.